Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Wielkie serce znowu bije w powiecie gostyńskim

 

Komunikat nr 1/2010 WOŚP

 

1. Organizatorzy XVIII Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK”, Nowa Telewizja Gostyń, Stowarzyszenie „DZIECKO”) informują o utworzeniu powiatowego sztabu XVIII Gostyńskiego Finału WOŚP. Sztab został już zarejestrowany
w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

2. Finał będzie miał miejsce 10 stycznia 2010 r. W tym finale po raz drugi gramy dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków. To trzy wiodące programy medyczne, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce.

 

3. Siedzibą sztabu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (Nowe Wrota 7, tel./faks 65-572-75-28) oraz Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu (Tuwima 44, tel. 65-572-05-94) i Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli (ul. Krobska 19, tel. 65-573-44-05. Szefowie Sztabu to Mirosław Sobkowiak (PCPR), Maciej Marcinkowski (ZSZ) i Paulina Maćkowiak (MŚŚ).

 

4. W siedzibie sztabu można będzie już od 12 listopada br. pobierać ankiety dla kandydatów na wolontariuszy oraz karty zgłoszenia imprez zamkniętych.  Ankiety będą również do pobrania na stronie internetowej gostyńskiego sztabu:

www.zsz-gostyn.com.pl/wosp/

Sztab będzie przyjmował zgłoszenia kandydatów na wolontariuszy WOŚP do 11 grudnia 2009 r. Spośród zgłoszonych kandydatów sztab wybierze kwestarzy, kierując się m.in. dotychczasowym doświadczeniem kandydatów i ich wiekiem.

Przyjmowane są również dary do zlicytowania ich w trakcie Finału.

 

5. Tak jak w poprzednich latach na terenie powiatu będą także działały (na pewno jak co roku wspaniale) zaprzyjaźnione sztaby przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi oraz przy Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach.

 

6. Jest już pierwsze 18 zł i 18 groszy! Zostały one wrzucone do puszki w siedzibie sztabu WOŚP przy PCPR.

 

Szefowie sztabu XVII Gostyńskiego Finału WOŚP

/-/ Mirosław Sobkowiak  /-/ Maciej Marcinkowski /-/ Paulina Maćkowiak

Data dodania: 2009-11-19 12:00:00

Inne artykuły