Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Będzie się działo w Gostyniu!

SZTAB WOŚP przy PCPR w Gostyniu informuje:

W niedzielę od rana na terenie całego powiatu gostyńskiego wolontariusze WOŚP będą kwestować na rzecz WOŚP.

                O godz. 9.00 w GOK „Hutnik” wesoły Koncert Dzieci przygotowany przez szkoły podstawowe, w czasie którego będzie sprzedaż darów WOŚP. Wystąpią: 9.00 - SP nr 5; 10.00 - SP nr 1; 11.00 - SP nr 2.

Ok. 13.30 zostanie wręczony tort WOŚP dla personelu gostyńskiego szpitala.

A o godz. 16.00 rozpocznie się wielki Gostyński Finał WOŚP: 16.10 - koncert kapeli "LABIRYNTY TEORII"; 17.00 - pokaz taneczny grupy EV-DANCE; 17.30 - konostyńskiegfocert grupy The TALKERS; 18.15 - koncert warszawskiej kapeli blues-rockowej FEBRA.

Przed „Hutnikiem” Leśne Diabły będą częstowały gorącym żurem z kiełbasą z kuchni polowej. Będą też przejażdżki ciężkimi motorami BLACK LEGION. Całość zakończy ok. 20.00 Światełko do nieba.

W czasie imprez w HUTNIKu na rzecz WOŚP można będzie nabyć gadżety WOSP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary Gostynian oraz jedno jedyne złote serduszko WOSP Gostyńskiego Finału (sprzedaż ok. godz. 18.00. Można też będzie sfotografować się i nabyć kalendarz na rok 2013 z własną podobizną i z serduchem WOŚP.

Od godz. 10 do 15 na Osiedlu Słonecznym (za ul. Górną) Grupa Raptor 4x4 z Leszna oraz gostyńska grupa miłośników samochodów terenowych zapraszają na pokazy samochodów terenowych. Będą też przejażdżki tymi pojazdami.

O godz. 13.00 odbędzie się I Gostyński Bieg WOŚP (dystans ok. 5 km), zorganizowany przez Gostyńskie Towarzystwo Sportowe Citius i OSiR - start przy pływalni "Na fali". Na uczestników czekać będzie ognisko i ciepły posiłek.

 

Do wylicytowania na allegro jest też tabliczka z nazwą Skweru Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To jeden z dwóch egzemplarzy, które powstały. Jedna, odsłonięta 21 września 2012 r. przez Jurka Owsiaka razem z gostyńskimi wolontariuszami - Marceliną i Wojtkiem, jako podziękowanie wolontariuszom, ale także wszystkim darczyńcom i ludziom zaangażowanym w organizację kolejnych finałów, za wsparcie i zaangażowanie, znajduje się na skwerze w centrum Gostynia. Druga - z autografem Jurka - została przeznaczona na aukcję. Jeśli nie zostanie wylicytowana na ALLEGRO - to zostanie sprzedana tuż przed światełkiem do nieba!

Źródło: PCPR
Data dodania: 2013-01-13 04:14:20

Inne artykuły