Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Centrum wspiera NGOs

Gostyńskie Centrum Informacyjno-Doradcze, prowadzone przez wolontariuszy Stowarzyszenia „Dziecko”, zaprasza do korzystania ze swoich usług.  Centrum Informacyjno-Doradcze zapewnia wsparcie szkoleniowe i doradcze lokalnym fundacjom i stowarzyszeniom, a także tym, którzy chcą powołać fundację lub założyć stowarzyszenie. Co ważne, oferowana organizacjom pomoc jest bezpłatna. Centrum Informacyjno-Doradcze zapewnia też pomoc w rozpowszechnianiu informacji o działalności organizacji pozarządowych w mediach i na portalach, w tym ogólnopolskich.

Centrum Informacyjno-Doradcze w Gostyniu obejmuje swoim zasięgiem obszar powiatu gostyńskiego. Gostyńskie Centrum Informacyjno-Doradcze otwarte jest dla organizacji w siedzibie Stowarzyszenia „Dziecko” przy ul. Parkowej 1a.

Centrum Informacyjno-Doradcze zaprasza organizacje i osoby chcące skorzystać z porad lub wsparcia do wcześniejszego umawiania się telefonicznie lub mailowo, dlatego że wolontariusze - doradcy Centrum Informacyjno-Doradcze udzielają bardzo często też porad w formie wyjazdowej lub uczestniczą w spotkaniach doradczych i szkoleniowych.

Z doradcami Centrum Informacyjno-Doradcze można skontaktować się w godzinach popołudniowych pod numerem telefonu Stowarzyszenia „Dziecko” 725 167 236 lub pod adresem poczty elektronicznej: stowarzyszeniedziecko@wp.pl.

Źródło: ST. Dziecko
Data dodania: 2015-06-01 01:13:48

Inne artykuły