Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Chorzy na SM podziękowali

 

Członkowie Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Gostyniu i zaproszeni goście  spotkali się w sobotnie popołudnie (8.12.) w sali "Werni". Powitała wszystkich Bożena Misiurek - prezes stowarzyszenia, podkreślając, że - To spotkanie jest podziękowaniem dla wszystkich, którzy wspierają działalność stowarzyszenia, jest też czasem na oderwanie się od codziennych problemów
i trosk oraz na nabranie sił do dalszej walki z chorobą.

                Spotkanie rozpoczął nastrojowy koncert kolęd w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Józefa Zeidlera w Gostyniu. Po nim członkowie Zarządu Stowarzyszenia Walenty Ciszak, Marek Maciejewski i Barbara Horowska wręczyli przybyłym gościom pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami za pomoc i udzielane wsparcie. Otrzymali je Jerzy Kulak - Burmistrz Gostynia, Mirosław Sobkowiak - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu oraz przedstawiciele KAWON-u i SIMET-u, a także Stowarzyszenie "DZIECKO" i Centrum Informacyjno-Doradcze, działające przy "DZIECKU", Państwowa Szkoła Muzyczna w Gostyniu oraz ks. proboszcz Krzysztof Młynarczyk i Maciej Święcicki.

                Pozostałe podziękowania trafią też do Starosty Gostyńskiego, ARDAGH Glass, AGMAR Agnieszki Poznańskiej, Cukiernictwa "B. Olszowy" Marcina Olszowego, Macieja Marcinkowskiego - Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, GM TECH Grzegorza Michalaka, Franciszka i Marcina Nowackich, DAXO Chłodnictwo Klimatyzacja w Gostyniu, Techcool Chłodnictwo i Klimatyzacja w Piaskach.

               

Następnie uczestnicy szkolenia wysłuchali gratulacji i życzeń dla stowarzyszenia i jego członków ze strony gości oraz przełamali się opłatkiem. Później, już miej oficjalnie, spędzili miło czas przy poczęstunku.

                Ale to nie koniec opłatkowych wzruszeń. Jak podkreślają prezes Bożena Misiurek i wiceprezes Walenty Ciszak - "w niedzielę odwiedzimy z opłatkiem i upominkami tych członków stowarzyszenia, którym kolejny rzut choroby uniemożliwił przybycie na świąteczne spotkanie". 

Źródło: oprac.PCPR
Data dodania: 2012-12-08 20:24:19

Inne artykuły