Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Gorące serca Mikołajów w Piaskach

Na dworze zima, przynajmniej kalendarzowa. Ale w Gminie Piaski bardzo ciepło. A to za sprawą dzieci i młodzieży, która wraz z wychowawcami i nauczycielami przygotowała wielkie paczki dla najuboższych dzieci w ramach powiatowej akcji MIKOŁAJE 2016. Do akcji włączyły się też zakłady pracy z terenu gminy. Świąteczne prezenty zostały ładnie zapakowane, a efekty akcji przerosły oczekiwania pomysłodawców – Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenia „DZIECKO”. Dystrybucją paczek do poszczególnych dzieci zajął się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piaskach o raz PCPR w Gostyniu.

W uznaniu dla aktywności młodych ludzi oraz pracowników, którzy udowodnili, że są wrażliwi na problemy innych i że mają wielkie serca, Stowarzyszenie „DZIECKO” i PCPR w Gostyniu nadało honorowe tytuły „MIKOŁAJ 2016” za przeprowadzenie kampanii społecznej i przygotowanie  paczek świątecznych dla dzieci z najuboższych rodzin Powiatu Gostyńskiego. Pamiątkowe dyplomy otrzymały:  Zespół Szkół w Piaskach, Zespół Szkół w Bodzewie, Przedszkole Niepubliczne „ENART” w Piaskach i Mondi SIMET S.A.

Słowa uznania należą się też wszystkim, którzy włączyli się w akcję „MIKOŁAJE 2016”, bo wspólnym działaniem czynimy się więcej dobra. 

Źródło: St. Dziecko
Data dodania: 2016-12-24 06:18:03

Inne artykuły