Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Gostyńscy studenci dla Julki

Do akcji pomocy 5-letniej Julce przyłączyli się studenci Gostyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na zajęcia w pałacu w Rokosowie zaprosili przedstawicieli Stowarzyszenia „Dziecko” i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, którzy zaprezentowali ideę akcji pomocy Julce i jej rodzicom. Przedstawili historię jej zmagań z chorobą Werdniga-Hoffmanna oraz możliwości urządzenia Tobii I-15, dzięki któremu Julka zyska możliwość porozumiewania się ze światem. Omówili też dotychczasowe i planowane działania podejmowane przez coraz więcej coraz więcej instytucji, stowarzyszeń i grup. Zaprosili też na wielki festyn dla Julki w niedzielę 17 listopada w Gostyńskim Ośrodku Kultury HUTNIK.

Studenci GUTW, kierując się głosem serca, odpowiedzieli natychmiast. Zebrali i wpłacili 386 zł i 20 gr!  Przyłączyli się też do działań promujących pomoc Julce.

 

PRZYŁĄCZ SIĘ I TY !

Stowarzyszenie „DZIECKO” wraz z partnerami: Starostwo Powiatowe w Gostyniu, GOK Hutnik, PCPR w Gostyniu oraz gostyńskie media organizują na terenie powiatu gostyńskiego zbiórkę publiczną „Głosem serca” dla Julii. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia DZIECKO nr 87 2030 0045 1110 0000 0270 9010 z dopiskiem "Głosem serca".

TWOJA POMOC JEST WAŻNA !

Źródło: PCPR
Data dodania: 2013-11-15 15:57:59

Inne artykuły