Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Gostyński sztab XXI WOŚP przy PCPR działa

 

Komunikat nr 1/2013 WOŚP

1. Organizatorzy XXI Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK”, Stowarzyszenie „DZIECKO”) informują o utworzeniu powiatowego sztabu XXI Gostyńskiego Finału WOŚP. Sztab został już zarejestrowany w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2. Finał będzie miał miejsce 13 stycznia 2013 r. W tym finale zbieramy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia dzieci oraz ułatwiającego godną opiekę medyczną seniorów. Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków. To trzy wiodące programy medyczne, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce.

3. Siedzibą sztabu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (Nowe Wrota 7, tel./faks 65-572-75-28) oraz Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu (Tuwima 44, tel. 65-572-05-94). Szefowie Sztabu to Mirosław Sobkowiak (PCPR) i Maciej Marcinkowski (ZSZ).

4. Na stronach sztabu można pobierać ankiety dla kandydatów na wolontariuszy oraz karty zgłoszenia imprez zamkniętych:

  www.gostyn-pcpr.info/wosp/                           www.zsz-gostyn.com.pl/wosp/

Od tego roku zgłoszenia wolontariuszy przyjmowane są tylko drogą elektroniczną!

Wypełnione ankiety wolontariuszy należy przesłać na mail: pcpr@gostyn.pl wraz ze zdjęciem w formacie jpg - zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800 na 800 pixeli. Po wprowadzeniu wolontariusza na serwer WOŚP i wydrukowaniu zgłoszenia zostanie on zaproszony do sztabu, by podpisać ankietę i deklarację wolontariusza.

Sztab będzie przyjmował zgłoszenia kandydatów na wolontariuszy WOŚP do 18grudnia 2012 r. Spośród zgłoszonych kandydatów sztab wybierze kwestarzy, kierując się m.in. dotychczasowym doświadczeniem kandydatów i ich wiekiem.

Przyjmowane są również dary do sprzedaży ich w trakcie Finału.

5. Jest już pierwsze 21 zł i 21 groszy! Zostały one wrzucone do puszki w siedzibie sztabu WOŚP przy PCPR.

Szefowie sztabu XXI Gostyńskiego Finału WOŚP

/-/ Mirosław Sobkowiak  /-/ Maciej Marcinkowski 

Źródło: oprac. PCPR
Data dodania: 2012-12-08 09:21:21

Inne artykuły