Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Integracyjny Podkoziołek 2013

7 lutego odbyło się bal karnawałowy "Podkoziołek 2013", zorganizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Piaskach. Bawiło się na nim blisko dwieście osób. Do Domu Strażaka przybyli zaproszeni goście ze  Środowiskowych Domów Samopomocy w Krzywiniu, Gostyniu i w Chwałkowie, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Krotoszynie w Miejskiej Górce, Domów Pomocy Społecznej w Rogowie, Chumiętkach i w Chwałkowie, Zespołu Szkół w Brzeziu.

            Przybyłych powitał Gerard Misiaczyk - Kierownik WTZ w Piaskach. Wśród honorowych  gości znaleźli się Janusz Sikora - Wicestarosta Gostyński, Violetta Kolendowicz i Mirosław Sobkowiak - przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w  Gostyniu w Gostyniu oraz kierownicy i dyrektorzy zaproszonych placówek.

            Zabawę rozpoczął konkurs tańca. Odważne pary zmierzyły się tańcząc popularne "kaczuszki", walca i twista. Jury, na czele którego stanął Janusz Sikora, przyznało najlepszym nagrody. Wręczając je, wicestarosta pogratulował umiejętności tanecznych, a organizatorom podziękował za  przygotowanie tego ważnego dla środowiska integracyjnego działania. 

            Drugą część spotkania, jak przystało na podkoziołek, wypełniły pląsy, tańce i zabawy. Wszyscy bawili się doskonale.  

            Interesującym przerywnikiem była prezentacja wyrobów biżuteryjnych, wykonywanych w nowo otwartej pracowni  WTZ w Piaskach.

            Specjalne podziękowania należą się kadrze i uczestnikom WTZ w Piaskach za wspaniałe przygotowanie integracyjnego Podkoziołka 2013.

Źródło: PCPR
Data dodania: 2013-02-09 09:07:26

Inne artykuły