Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Jak założyć własną stronę internetową - zaproszenie na warsztaty

Centrum Informacyjno-Doradcze dla NGOs, prowadzone przez Stowarzyszenie „Dziecko”, serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla stowarzyszeń, fundacji i Kół Gospodyń Wiejskich “Nowe Technologie w działalności i promocji NGOs”.

Będzie ono poświęcone wskazaniu możliwości darmowego wykorzystywania dostępnych aplikacji do wzmocnienia działalności i promocji organizacji pozarządowych, bezpieczeństwu danych w sieci oraz w części warsztatowej łatwemu przygotowaniu i prowadzenia własnej strony internetowej i szybkiej obróbce fotografii i grafiki.

Szkolenie odbędzie się 2 i 3 lipca (wtorek – cz. 1 i środę – cz.2) 2013 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyniu – początek o godz. 15.30

 

Zainteresowani udziałem proszeni są o zgłaszanie udziału do 1.07. pod adres stowarzyszenie dziecko@wp.pl lub telefonicznie pod numer 725 167 236. 

Szkolenie jest wspierane przez Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP, Starostwo Powiatowe w Gostyniu oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. 

Źródło: Stow. Dziecko
Data dodania: 2013-06-27 13:42:26

Inne artykuły