Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Kabaret w DPS w Chumiętkach

W połowie października  w Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach odbył się Kabareton pod hasłem „Disco Polo Show”, na który zaproszono placówki pomocy społecznej z powiatów: gostyńskiego, rawickiego, kościańskiego. W imprezie brały udział: Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia „Kreatywni” w  Piaskach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie, Dom Pomocy Społecznej  w Osieku, Dom Pomocy Społecznej  w Chwałkowie, Dom Pomocy Społecznej  w Mościszkach, Środowiskowy Dom Samopomocy w Chwałkowie, Dom Pomocy Społecznej  w Zimnowodzie, Środowiskowy Dom Samopomocy w  Gostyniu, Dom Pomocy Społecznej  w Rogowie  oraz Dom Pomocy Społecznej  w Chumiętkach.

Każdy zespół przygotował występ: dwie parodie utworów disco polo. Magia kabaretowych pokazów przeniosła wszystkich w czasy lat 80 i 90. Występujący włożyli wiele wysiłku i serca w przygotowanie zabawnych prezentacji.  W przerwach pomiędzy występami poszczególnych drużyn goście oraz gospodarze bawili się wspólnie przy muzyce.

Podziwiali i oklaskiwali występy widzowie oraz specjalni goście: Alicja Data – wicedyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Martyna Genderka  - pracownik socjalny PCPR w Gostyniu, Grażyna Wira – dyrektor DPS w Zimnowodzie, Swietłana Figiel – kierownik ŚDS w Chwałkowie, Renata Wojda – dyrektor DPS w Rogowie.

W pracowni terapii manualnej DPS w Chumiętkach zostały wykonane piękne upominki dla wszystkich występujących. Wręczyła je występującym w kabaretonie Agnieszka Jackowiak – dyrektor DPS w Chumiętkach.

Impreza przyniosła uczestnikom wiele radości, a zespoły parodiujące przeboje disco zapowiedziały już swój udział w przyszłorocznej imprezie.

Źródło: PCPR
Data dodania: 2015-11-03 00:28:50

Inne artykuły