Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Kardynał Dziwisz i Tomasz Adamek wsparli Szymona

Do akcji pomocy Szymonowi – choremu na mukowiscydozę 7-letniemu chłopcu
z powiatu gostyńskiego przyłączają się kolejni darczyńcy. Na aukcji będzie można nabyć m.in. książkę kardynała Stanisława Dziwisza „Świadectwo” – wspomnienia o Janie Pawle II z dedykacją autora i pieczęcią kardynalską, koszulkę mistrza świata Tomasza Adamka z jego autografem, album o sejmie z dedykacją Ryszarda Kalisza, plakat znanego wirtuoza skrzypiec Nigela Kennedy’ego z jego dedykacją, komplet książek historycznych Normana Daviesa, a także gitary zespołu „Dżem”, Wojtka Waglewskiego i Maćka Maleńczuka, album z rysunkami satyryka Henryka Sawki i ze specjalną dedykacją, miniaturę pędzla Krzysztofa Opalińskiego „Życie jest piękne i ulotne jak dmuchawiec”; box DVD z zarejestrowanymi koncertami „Musica Sacromontana”, zestawy książek Ryszarda Kapuścińskiego, Sempre Gościnnego o przygoda Mikołajka, czy książek historycznych znanych pisarzy.

 

Zbieramy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego służącego do oczyszczania dróg oddechowych (koszt 28 640 zł). Rodzice chłopca bez naszej pomocy nie dadzą rady.

 

Zapraszamy na koncert i aukcję 2 maja (poniedziałek) br. do sali koncertowej  Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im J. Zeidlera w Gostyniu (ul. Strzelecka 28). Początek o godz. 17.00

 

            Organizatorzy Majowego Koncertu Charytatywnego dla Szymona: Stowarzyszenie „Dziecko”, Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. J. Zeidlera i Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. Zeidlera w Gostyniu. Akcję wspiera Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. 

Źródło: oprac. PCPR
Data dodania: 2011-05-01 12:36:38

Inne artykuły