Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Kolejne odznaczenie dla "CENTRUM"

Kolejny przedstawiciel Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”, którego członkiem jest też PCPR w Gostyniu, uzyskał wysokie państwowe odznaczenie. Prezydent RP Bronisław Komorowski odznaczył Brązowym Krzyżem Zasługi Arletę Szmigielską za aktywną działalność w obszarze pomocy społecznej. Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych odbyła się 26 września 2013 r. w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim. Dekoracji w imieniu Prezydenta  RP dokonał Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz.

Arleta Szmigielska jest dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu i członkiem Zarządu OSPiMOPR „CENTRUM”. Inicjuje i prowadzi wiele działań i akcji, których celem jest niesienie pomocy innym, szczególnie dzieciom, osobom z niepełnosprawnością, czy poszkodowanym przez los.

                Wniosek o nadanie odznaczenia złożyło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”. W uroczystości odznaczenia Arlety Szmigielskiej uczestniczył dyrektor PCPR w Gostyniu i jednocześnie wiceprzewodniczący Stowarzyszenia OSPiMOPR „CENTRUM” Mirosław Sobkowiak.

Źródło: PCPR
Data dodania: 2014-09-27 12:52:31

Inne artykuły