Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Kolejni młodzi Mikołajowie

Przygotowano kolejnych 48 świątecznych paczek dla dzieci z rodzin najuboższych Powiatu Gostyńskiego. Stało się tak za sprawą Zespołu Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi, Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Bodzewie, Filialnej Szkoły Podstawowej w Sułkowicach i Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu.

Samorządy uczniowskie i nauczyciele przygotowali wielkie paczki z łakociami, książkami, grami, puzzlami, zabawkami, itd. Zostały one umieszczone w kolorowo opakowanych kartonach.

Przedstawiciele organizatorów akcji „Mikołaje 2013”: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenia „Dziecko” przekazali młodym Mikołajom oraz ich wychowawcom i pedagogom podziękowania, gdyż dzięki ich staraniom święta w wielu domach będą radośniejsze. Zostały też wręczone pamiątkowe tabla z honorowymi tytułami „Mikołaja 2013” dla szkół za przeprowadzenie akcji na rzecz najuboższych dzieci z Powiatu Gostyńskiego. Taki tytuł otrzymał też Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krobi, który przyłączył się do akcji.  

 

 

Źródło: Opracowanie własne
Data dodania: 2013-12-21 14:21:09

Inne artykuły