Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Liczy się każda złotówka i czas!

Od 30 lat ofiarnie pomaga innym, a dzisiaj sama potrzebuje naszej pomocy. Zofia Nowak Walachnia – kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Bliżynie zmaga się z ciężką chorobą – wirusowym zapaleniem wątroby typu C. Dotychczasowe leczenie nie przyniosło pożądanych rezultatów. Pojawiło się jednak światełko w tunelu w postaci leku najnowszej generacji, który aktualnie nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Całkowity koszt terapii, to kwota ok. 300 tysięcy złotych. Odbył się już koncert charytatywny i trwa zbiórka na ten cel. Udało się zebrać tylko część niezbędnej kwoty. W chwili obecnej na kupno leku nowej generacji brakuje ok. 180 tysięcy złotych. Fundacja „Gwiazda Nadziei” udostępniła konto, na które można wpłacać darowizny w tej sprawie.

PCPR w  Gostyniu gorąco zachęca pracowników pomocy społecznej z terenu powiatu gostyńskiego oraz wszystkich ludzi z sercem do włączenia się w ogólnopolską akcję pomocy, której celem jest ratowanie życia dobrego człowieka.

Pomóc można przekazując darowiznę na konto zbiórki:
32 1940 1076 3045 2145 0003 0000

z dopiskiem: dla Zofii Nowak – Walachnia

Z naszej strony to dobry uczynek, miły gest, a dla naszej Zosi to ogromna szansa na życie. Zjednoczmy się i ratujmy naszą koleżankę.

 

Akcję „Pomoc dla Zofii” wspiera Ogólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM” i wiele innych społeczności i mediów.

Źródło: PCPR
Data dodania: 2015-04-25 08:08:28

Inne artykuły