Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Mamy już 19 zł i 19 gr na dzieciaki, a to dopiero początek

Komunikat nr 1/2011 WOŚP

 

1. Organizatorzy XIX Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK”, Nowa Telewizja Gostyń, Stowarzyszenie „DZIECKO”) informują o utworzeniu powiatowego sztabu XIX Gostyńskiego Finału WOŚP. Sztab został już zarejestrowany w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

2. Finał będzie miał miejsce 9 stycznia 2011 r. W tym finale zbieramy na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków. To trzy wiodące programy medyczne, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce.

 

3. Siedzibą sztabu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (Nowe Wrota 7, tel./faks 65-572-75-28) oraz Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu (Tuwima 44, tel. 65-572-05-94). Szefowie Sztabu to Mirosław Sobkowiak (PCPR) i Maciej Marcinkowski (ZSZ). Współpracuje też Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli  i Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli (ul. Krobska 19, tel. 65-573-44-05) z szefową sztabu Pauliną Piniewską.

 

4. W siedzibie sztabu można pobierać ankiety dla kandydatów na wolontariuszy oraz karty zgłoszenia imprez zamkniętych. Ankiety oraz karty będą również do pobrania na stronie internetowej gostyńskiego sztabu:

www.zsz-gostyn.com.pl/wosp/

Sztab będzie przyjmował zgłoszenia kandydatów na wolontariuszy WOŚP do 15grudnia 2010 r. Spośród zgłoszonych kandydatów sztab wybierze kwestarzy, kierując się m.in. dotychczasowym doświadczeniem kandydatów i ich wiekiem.

Przyjmowane są również dary do sprzedaży ich w trakcie Finału.

 

5. Tak jak w poprzednich latach na terenie powiatu będą także działały (na pewno jak co roku wspaniale) zaprzyjaźnione sztaby przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi oraz przy Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach.

 

6. Jest już pierwsze 19 zł i 19 groszy! Zostały one wrzucone do puszki w siedzibie sztabu WOŚP przy PCPR.

Szefowie sztabu XIX Gostyńskiego Finału WOŚP

/-/ Mirosław Sobkowiak  /-/ Maciej Marcinkowski

Źródło: oprac. PCPR
Data dodania: 2010-11-13 15:50:29

Inne artykuły