Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Mikołaje w Pępowie

Zespół Szkół w Pępowie – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum otrzymał honorowy tytuł „MIKOŁAJA 2016” za przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci z najuboższych rodzin.

W ramach prowadzonej powiatowej akcji uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Pępowie objęli patronatem dzieci z rodzin najuboższych i przygotowali dla nich świąteczne paczki pod choinkę.

W czasie spotkania podsumowującego działania przedstawiciel organizatorów akcji „MIKOŁAJE 2016”: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenia „DZIECKO” wręczył pępowskim Mikołajom pamiątkowy dyplom oraz podziękował za przyłączenie się do działań wspierających innych, potrzebujących: - PCPR w Gostyniu i Stowarzyszenie „Dziecko” serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli akcję obdarowania paczkami dzieci, które nie mogą liczyć na prezent pod choinką. Szczególne podziękowania przekazuję młodym wolontariuszom, którzy pokazali wspaniałe serca. I cieszę się, że nauczyciele dbają też o rozwijanie u swoich wychowanków postaw altruistycznych.

                Paczki trafiły do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pępowie, którego pracownicy dyskretnie przekazali je rodzicom, by Ci umieścili te prezenty pod choinką w swoich domach. 

Źródło: St. Dziecko
Data dodania: 2016-12-24 15:55:30

Inne artykuły