Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Mikołaje z SP 2 w Gostyniu

Szkoła Podstawowa nr 2 włączyła się do akcji przygotowywania paczek z prezentami świątecznymi dla dzieci z najuboższych rodzin powiatu gostyńskiego. Akcja nosi nazwę „MIKOŁAJE 2013”. Włączają się w nią  kolejne szkoły, ośrodki pomocy społecznej, organizacje pozarządowe i firmy sektora gospodarczego oraz osoby fizyczne. Dzięki temu dzieciaki, które nie mogą liczyć na prezent pod choinką, dostaną swoje prezenty.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Gostyniu przekazała wspaniałe paczki. Do tego dołożyła jeszcze torby ze słodyczami i zabawkami. Paczki organizatorom akcji: Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszeniu „Dziecko” przekazali przedstawiciele samorządu uczniowskiego oraz nauczycielki opiekujące się akcją. Przedstawiciel organizatorów wręczył w podzięce reprezentantom szkoły tablo z nadaniem szkole honorowego tytułu „Mikołaj 2013”.

Zebrane przez siebie słodycze przekazała tez Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyniu.

Pracownicy PCPR i OPS-ów zadbają o to, by paczki trafiły do swoich adresatów przed Świętami Bożego Narodzenia.

Zapraszamy tych, którzy chcą przygotować paczkę dla dziecka do kontaktu z PCPR w Gostyniu (65 572 75 28). Koordynatorem akcji są p. Martyna Genderka i Mirosław Sobkowiak. 

Źródło: PCPR
Data dodania: 2013-12-14 13:56:50

Inne artykuły