Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Mistrzowie kija

Odbył się kolejny odbył się Powiatowy Turniej Bilarda, zorganizowany przez powiatową Młodzieżową Świetlicę Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Krobi i w Gostyniu. W siedzibie Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Krobi rywalizowali wychowankowie  reprezentujący poszczególne świetlice środowiskowe, działające na terenie powiatu gostyńskiego. 

Po kilkugodzinnych zmaganiach rozstrzygnięto zmagania. Miejsce pierwsze zajęła Weronika Tuszyńska - podopieczna MŚŚ w Pogorzeli,  drugie miejsce zajął  Piotr Zubaczyk – reprezentant MŚŚ w Gostyniu, trzeciemiejsce zajął Sebastian Ciesielski – wychowanek MŚŚ w Krobi, IV miejsce zajął Emil Manuszak – podopieczny MŚŚ w Pogorzeli.  Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe dyplomy. Każdy miał też możliwość przy kawałku ciasta, napić się gorącej herbaty.

Organizację turnieju wsparło PCPR w Gostyniu.

Jak podkreśla Paulina Maćkowiak Kierownik MŚŚ w Pogorzeli: - Niezmiernie cieszy fakt, iż wśród zawodników były osoby, które po raz pierwszy uczestniczyły w zawodach. Cały czas świetlice pozyskują nowych podopiecznych. – Wychowawcy poszczególnych świetlic zachęcają młodzież do uczestniczenia w zajęciach świetlicowych, które odbywają się od poniedziałku do piątku. W Pogorzeli świetlica zaprasza do swojej siedziby w budynku ratusza w godzinach: od 13:30 do 15:30 i od 17:00 do 19:00; w Gostyniu świetlica zaprasza do siedziby w budynku Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Poznańskiej 1b w godzinach od 12:00 do 16:00; w Krobi świetlica zaprasza do swojej siedziby w budynku Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w godzinach od 14:00 do 18:00. 

Źródło: Paulina Piniewska
Data dodania: 2017-01-06 11:38:19

Inne artykuły