Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Orkiestra zagrała w LO

Jak co roku Rada Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego 25 finału, zbierano pieniądze na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

            Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz nauczycieli Zespół Szkół Ogólnokształcących zebrał 2 440,42 zł ! Kwotę tę udało nam się zebrać dzięki sprzedaży darów, licytacji gadżetów WOŚP oraz immunitetów nauczycielskich, które jak co roku cieszyły się wielkim zainteresowaniem nabywców.

 

Rada Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu składa serdeczne podziękowania wszystkim klasom za zaangażowanie i przekazanie fantów do sprzedaży, a także darczyńcom: Szefowi Powiatowego Sztabu WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, który przekazał na licytację zakupione przez siebie gadżety WOŚP, firmom: „Filtron” i „Ardah Glass”, Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Gostyniu oraz Powiatowemu Urzędowi Pracy w Gostyniu. – „Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję!”

Źródło: LO
Data dodania: 2017-02-05 19:57:50

Inne artykuły