Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

PCPR w Gostyniu zmienia siedzibę

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu informuje osoby korzystające ze wsparcia specjalistów tej jednostki, że zmienia swoją siedzibę. Nowy adres to: 63-800 Gostyń, ul. Wrocławska 8.

Obecnie kończy się etap przeprowadzki i od 16 czerwca 2017 r. wszystkie usługi świadczone przez PCPR w Gostyniu będą dostępne w nowej siedzibie przy ul. Wrocławskiej 8 w Gostyniu (I piętro budynku dawnej przychodni). Wjazd do budynku windą od strony ul. Wrocławskiej, wejście klatką schodową od strony ul. ks. Olejniczaka.

PCPR w Gostyniu przeprasza za ewentualne trudności w świadczeniu pełnego zakresu usług, które mogą jeszcze występować w najbliższych dniach w związku ze zmianą siedziby.

Jednocześnie PCPR w Gostyniu informuje, że poza adresem pozostałe dane kontaktowe nie ulegają zmianie: telefon 65 572 75 28, faks 65 572 75 29, mail: pcpr@gostyn.pl

PCPR w Gostyniu informuje także, że swoje siedziby zmieniają też Ośrodek Mediacyjny i Punkt Spotkań z dziećmi, prowadzone we współpracy ze Stowarzyszeniem „DZIECKO”. Będą one umiejscowione także przy ul. Wrocławskiej 8 w Gostyniu.

Źródło: PCPR
Data dodania: 2017-06-16 10:39:57

Inne artykuły