Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

PI szansą na powrót do pracy po nowotworze

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu zaprasza osoby chore onkologicznie do udziału w projekcie "PI - POWRÓT DO PRACY PO CHOROBIE NOWOTWOROWEJ".

           

Projekt będzie realizowany od lipca przez Fundację Ekspert - Kujawy z Inowrocławia oraz z Federację Amazonek. Rekrutację do projektu na terenie powiatu gostyńskiego prowadzi Spółdzielnia Socjalna "Arka". Do projektu potrzebnych jest 16 osób z Gostynia i okolic, w tym 8 kobiet i 8 mężczyzn. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o kontakt pod nr telefonu 601 066 070, zgłoszenie w siedzibie spółdzielni w Gostyniu przy ul. Kolejowej 24 lub drogą mailową spoldzielniasocjalnaarka@gmail.com.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Celem projektu jest wydłużenie wieku aktywności zawodowej osób po chorobie nowotworowej. W ramach projektu można skorzystać ze wsparcia psychologiczno-doradczego, zajęć aktywizacji zawodowej, szkoleń komputerowych, szkoleń zmieniających zawód zapewniających podniesienie kwalifikacji zawodowych, staży zawodowych, zajęć i turnusów rehabilitacyjnych oraz kursów j. angielskiego i j. migowego.

            Serdecznie zapraszamy.

Źródło: oprac. PCPR
Data dodania: 2013-05-01 17:49:33

Inne artykuły