Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Podsumują Wielkoorkiestrowe Granie

Organizatorzy XXV Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Stowarzyszenie „DZIECKO”, zapraszają wolontariuszy i sympatyków największej na świecie akcji charytatywnej – Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na spotkanie podsumowujące 25 Finał WOŚP w Powiecie Gostyńskim. W spotkaniu wezmą też udział przedstawiciele sztabów WOŚP grających w gminach powiatu.

Spotkanie rozpocznie się 9 lutego w gostyńskim kinie „Pod Kopułą” o godz. 12.00.

W czasie spotkania zostanie ogłoszony powiatowy wynik tegorocznej zbiórki dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Zostaną też ogłoszone wyniki poszczególnych sztabów. Planuje się wręczenie podziękowań dla instytucji, organizacji i stowarzyszeń wspierających WOŚP oraz dla najaktywniejszych wolontariuszy. Szefowie gostyńskiego Sztabu wyróżnią też kolejne instytucje i osoby tytułami „Dobrych Aniołów Gostyńskich Finałów WOŚP”.

Na koniec Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu przygotowały – w ramach podziękowania dla wszystkich wolontariuszy – film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”  oparty na powieści i oryginalnym scenariuszu, debiutującej w roli scenarzystki J.K. Rowling – autorki historii Harry Pottera. Film wyreżyserował David Yates - reżyser filmów o Harrym Potterze. To kolejna odsłona magicznego świata. Prawa i obyczaje, którymi rządzi się społeczność czarodziejów i czarownic będą doskonale znane wszystkim miłośnikom książek i filmów o Harry’m Potterze. Jednak historia Newta Scamandera rozpocznie się w Nowym Jorku siedemdziesiąt lat wcześniej niż wydarzenia, w których główną rolę odegrał słynny czarodziej.

Źródło: PCPR
Data dodania: 2017-02-05 16:46:39

Inne artykuły