Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Pojedynek na kule i kije

Wychowankowie Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi wzięli udział w Turnieju Bilarda ,,Wakacje 2015”. Odbył się on w świetlicy w Krobi.

W turnieju wystartowało 21 reprezentantów poszczególnych świetlic. Po kilkugodzinnych, budzących duże emocje zmaganiach, wyłoniono czterech finalistów.  Ostatecznie zwycięzcą został Sebastian Ciesielski – reprezentant Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Krobi. Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Maciejewski z  MŚŚ w Gostyniu. Trzecie miejsce zajęła Weronika Tuszyńska, reprezentująca MŚŚ w Pogorzeli. Czwartym finalistą był Remigiusz Świerzewski – reprezentant MŚŚ w Pogorzeli.

                Jak podkreśla Paulina Maćkowiak, kierownik powiatowej Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi: -  To już drugi zorganizowany w tym roku turniej bilarda z udziałem naszej młodzieży. Przewidujemy kolejne, dlatego też zapraszamy chętne osoby w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych, które organizowane są codziennie w Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli (budynek Urzędu Miejskiego), Krobi (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji) i Gostyniu (Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich).

 Zawodników biorących udział w rozgrywkach bilardowych dopingowały koleżanki i koledzy z placówek wsparcia dziennego, pedagodzy – opiekunowie poszczególnych świetlic oraz  przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Atmosfera wśród kibiców była naprawdę gorąca, gdyż udzieliły się im emocje startujących. Jak w każdych sportowych zmaganiach obok zwycięzców byli też ci, którzy musieli w tym dniu uznać ich wyższość, ale mimo odniesionych porażek, wszystkim dopisywały dobre humory, bo najważniejsze - to DOBRA ZABAWA! Zwycięzcy odebrali nagrody, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. 

Źródło: PCPR
Data dodania: 2015-07-10 13:41:49

Inne artykuły