Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Przedszkolna mała wielka orkiestra

Przedszkole Miejskim Nr 1, jak co roku, przyłączyło się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zorganizowano zbiórki podczas pięciodniowych uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni mili goście licytowali różne przedmioty (kalendarze, kubki) dostarczone przez Sztab WOŚP – PCPR w Gostyniu. Specjalna komisja w składzie: Julka B., Julka J., Szymon H., Marta W., Krystian S., Wiktor W., Bartek H., Michał K., oraz panie: Aldona i Grażyna, przeliczyła otrzymane środki. Okazało się, że zebrano rekordową sumę pieniędzy 837 złotych i 55 groszy! Przekazano ją do powiatowego sztabu WOŚP w Gostyniu.

Wszystkim babciom i dziadkom za okazane serce i hojność oraz wsparcie inicjatywy przedszkolnej społeczności gostyńska „JEDYNECZKA”  serdecznie dziękuje.

Powiatowy Sztab XXII finału WOŚP zaprasza wszystkich wolontariuszy oraz sympatyków WOŚP z całego powiatu na spotkanie podsumowujące XXII gostyński  finał WOŚP.  Rozpocznie się ono w poniedziałek 3 lutego br. o  godz. 17.30 w Sali widowiskowej GOK „Hutnik” (ul. Hutnika 4).

Źródło: PCPR
Data dodania: 2014-02-02 10:56:13

Inne artykuły