Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Przygotowania do powiatowego finału WOŚP

Szkolenie wolontariuszy

Odbyło się szkolenie wolontariuszy WOŚP.  W Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu, przy ul. Poznańskiej przeprowadzili je: starszy sierżant sztabowy Grzegorz Błaszczyk z KPP w Gostyniu oraz szefowie Powiatowego Sztabu WOŚP Maciej Marcinkowski i Mirosław Sobkowiak. Omówiono podstawowe zasady bezpieczeństwa i zachowania się kwestujących oraz sprawy organizacji XXII Finału WOŚP. Rozdzielono też kolejne zadania wolontariuszom organizującym działania finałowe. 

Smycze, worki-plecaki i karty telefoniczne dla wolontariuszy

                W sztabie WOŚP przy PCPR w Gostyniu czekają upominki na zarejestrowanych wolontariuszy, którzy przyniosą zebrane przez siebie dary. Otrzymają oni smycze gostyńskiego finału WOŚP, sportowe worki-plecaki wolontariusza WOŚP oraz darmowe startery telefoniczne WOŚP.

Przyłącz się  i przekaż dary dla ratowania dzieciaków!

Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Nowe Wrota 7, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 18.00) lub przynieś go na finałowe granie do GOK "HUTNIK" w sobotę (11.01.14) lub niedzielę (12.01.14). Otrzymasz specjalne podziękowanie i będziesz na liście darczyńców WOŚP http://zsz-gostyn.com.pl/wosp/

Źródło: PCPR
Data dodania: 2014-01-01 09:54:17

Inne artykuły