Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Przyjdź z rodziną na festyn Pożegnanie lata

Organizatorzy: Stowarzyszenie „Dziecko”, Gostyńskie Towarzystwo Historyczne, Kongregacja Oratorium Księży Filipinów na Świętej Górze, Dom Dziecka w Bodzewie i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu zapraszają na festyn rodzinny „POŻEGNANIE LATA” towarzyszącyXV Ogólnopolskiemu Konkursowi Artystycznemu „Bez Barier – Święta Góra 2014”,  realizowanemu pod patronatem Starosty Gostyńskiego.

Rozpocznie się on o godz.10.00  w sobotę 6 września 2014 r. w ogrodach klasztornych na Świętej Górze w Piaskach k. Gostynia.

Oprócz obejrzenia i wysłuchania konkursu muzycznego uczestnicy festynu będą mogli też oglądać na żywo, jak powstają prace wykonywane przez niepełnosprawnych artystów. Dla tych, którzy przyjdą na festyn, organizatorzy przygotowali wiele wesołych konkurencji, w których mogą startować całe rodziny. Będą też konkursy strzeleckie: z broni pneumatycznej i z łuku. Za start w każdej konkurencji uczestnik otrzyma słodki upominek. Będą też losowane nagrody dla widzów, którzy oddadzą swój głos w konkursie muzycznym wskazując wykonawcę do Nagrody Publiczności. Dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów przygotowano stoisko z publikacjami.

Dla uczestników festynu organizatorzy przygotowali pyszne placki, watę cukrową, popcorn oraz kawę i herbatę.

W finale festynu o godz. 12.30 wystąpi Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra , a po jej koncercie ok. 13.15 będzie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w XV Ogólnopolskim Konkursie Artystycznym „Bez Barier – Święta Góra 2014”, koncert laureatów i losowanie nagród dla publiczności i uczestników festynu.

Festiwal odbywa się przy wsparciu finansowym Powiatu Gostyńskiego i  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Źródło: PCPR
Data dodania: 2014-09-04 19:25:01

Inne artykuły