Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Rock rozpoczął finałowe granie

Gostyński finał WOŚP rozpoczął się już w piątek 13 stycznia o godz. 19.00 na rockowo. Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprosił na koncert absolutnej legendy polskiej sceny rockowej, zespołu PROLETARYAT! Przed tym kultowym zespołem bardzo energetycznie zagrał: gostyńska kapela  MĘCZENIE OWIEC i koszaliński zespół BACTERYAZZ.

Szefowie powiatowego sztabu WOŚP w Gostyniu dziękują Tomaszowi Bartonowi - inicjatorowi i organizatorowi koncertu za pomysł i jego zrealizowanie, a kapelom i ich członkom za fantastyczne wsparcie gostyńskiego finału WOŚP. Dziękują też licznie przybyłej publiczności za stworzenie wyjątkowej atmosfery, bo, jak podkreślał Tomasz „Oley” Olejnik – wokalista PROLETARYATU – „dla takich słuchaczy i dla Jurka Owsiaka i jego fundacji zawsze warto grać”.

Organizatorzy XXVI Finału WOŚP w Gostyniu (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu – sztab, wspierane przez Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Stowarzyszenie „DZIECKO”)  przypominają, że Gostyń może się szczycić  tym, że gra dla Fundacji WOŚP po raz dwudziesty siódmy!  Bo już rok przed pierwszym finałem „Schizol” - pismo uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu – zorganizowało w auli ZSZ koncert „Od flamenco do rocka”, z którego cały dochód wpłacono na konto wtedy jeszcze nieznanej szerzej Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

Źródło: PCPR
Data dodania: 2018-01-22 22:51:23

Inne artykuły