Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Rodzinny konkurs fotograficzny

Wyślij zdjęcie i wygraj!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenie „Dziecko” zapraszają do udziału w III Konkursie fotograficznym pn. „Wielkopolska rodzina w obiektywie”, ogłoszonego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego pod hasłem „Moje rodzeństwo – Lubię to!”, a realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Wielkopolski, którzy amatorsko zajmują się fotografią i pragną włączyć się do wspólnego tworzenia warunków sprzyjających umacnianiu potencjału wielkopolskiej rodziny.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednego zdjęcia o tematyce promującej hasło „Moje rodzeństwo – Lubię to!”, w kontekście pozytywnych relacji między rodzeństwem, przyjaźni, porozumienia i wzajemnej pomocy, jako przykładu i wzoru godnego naśladowania.

Prace powinny ukazywać pozytywne relacje w funkcjonowaniu rodzeństwa w życiu codziennym np.: przy wykonywaniu wspólnych czynności, podczas zabawy, wyjazdów oraz nauki. Powinny promować pozytywny wizerunek rodziny i cechować się niepowtarzalną i oryginalną formą.

Na zwycięzców czekają nagrody, które pomogą rozwijać pasję zaklinania życia w kadr a ich zdjęcia będzie można podziwiać podczas różnych eventów.

Termin składania prac: 18 października 2013 r.


Fotografie wraz z Formularzem zgłoszeniowym prosimy zgłaszać mailem na adres: barbara.wojtaszek@rops.poznan.pl


Regulamin konkursuoraz Formularz zgłoszeniowy znajdują się do pobrania na stronie: 

http://www.rops.poznan.pl/aktualnosci/iii-edycja-konkursu-fotograficznego-wielkopolska-rodzina-w-obiektywie.html

Źródło: PCPR
Data dodania: 2013-10-12 15:16:30

Inne artykuły