Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Seniorzy kulają

    Gostyńscy seniorzy aktywnie spędzają wolny czas. W każdą środę spotykają się na dwie godziny w kręgielni Ośrodka Sportu Rekreacji w Gostyniu i pod okiem utytułowanych zawodników Gostyńskiej Ligi Kręglarskiej – wicemistrzów Polski Violetty Kolendowicz
i Marka Podymy uczą się podstaw gry w kręgle oraz doskonalą poznane techniki. Ale przede wszystkim doskonale się bawią podczas wspólnych zajęć. 
    Zajęcia te, bezpłatne dla biorących w nich udział 40 uczestników, są realizowane w ramach projektu Stowarzyszenia „Dziecko” Zajęcia rekreacyjne na kręgielni – atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego dla seniorów. Projekt ten uzyskał dofinansowanie Wojewody Wielkopolskiego w drodze otwartego konkursu ofert. Zajęcia będą realizowane przez 3 miesiące. Na koniec odbędą się zawody, a uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa w zajęciach na kręgielni.
    Stowarzyszenie „Dziecko” realizuje ten projekt w partnerstwie z Gostyńskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku i Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.
Data dodania: 2009-09-30 12:00:00

Inne artykuły