Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Sprzęt dla potrzebujących

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu zyskało nowego partnera w pozyskiwaniu bezpłatnego sprzętu dla niepełnosprawnych mieszkańców powiatu gostyńskiego. Jest nim Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych „Gedeon” w Borku Wlkp. Dzięki staraniom przedstawicieli stowarzyszenia wspieranego przez partnera z sektora biznesowego: Auto-Naprawa-Transport Międzynarodowy  i Auto Handel Paweł Andrzejewski Borek Wlkp. pozyskano z Francji dwa wózki inwalidzkie oraz łóżko specjalistyczne z regulacją elektroniczną dla osoby leżącej.

Sprzęty trafiły już za pośrednictwem PCPR w Gostyniu do osób potrzebujących. W modernizacji łóżka do potrzeb konkretnej osoby niepełnosprawnej pomógł nieodpłatnie zakład Kawa Janusz MECHANIKA I BLACHARSTWO POJAZDOWE Gostyń Wlkp.

Przedstawiciele Stowarzyszenia „Gedeon” deklarują, że kolejne sprzęty będą trafiały do mieszkańców powiatu. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu serdecznie dziękuje za pomoc w realizacji potrzeb niepełnosprawnych mieszkańców i ich rodzin.

Źródło: pcpr
Data dodania: 2015-05-21 15:41:32

Inne artykuły