Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Świetlicowe rozgrywki

Wychowankowie Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi wzięli udział w Turnieju Bilarda. Odbył się on w świetlicy w Krobi.

Wzięło w nim udział 26 reprezentantów poszczególnych świetlic. Po kilkugodzinnych, budzących duże emocje zmaganiach, wyłoniono czterech finalistów.  Ostatecznie pierwsze miejsce wywalczyła podopieczna świetlicy w Pogorzeli – Zuzanna Walkowiak. Miejsca drugie i trzecie zajęli wychowankowie Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Gostyniu. Drugi był Filip Łukaszewski, a trzeci Kamil Biernat. Adrian Kmiecik, reprezentujący świetlicę w Krobi, zajął miejsce czwarte.

Jak podkreśla Paulina Maćkowiak, kierownik powiatowej Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi: -  To już drugi zorganizowany przez powiatowe świetlice turniej bilarda w tym roku. Będą kolejne.  Zawodników biorących udział w rozgrywkach bilardowych dopingowały koleżanki i koledzy z placówek wsparcia dziennego oraz pedagodzy – opiekunowie poszczególnych świetlic. Atmosfera wśród kibiców była naprawdę gorąca, gdyż udzieliły się im emocje startujących. Jak w każdych sportowych zmaganiach obok zwycięzców byli też ci, którzy musieli w tym dniu uznać ich wyższość, ale mimo odniesionych porażek, wszystkim dopisywały dobre humory, bo najważniejsze - to DOBRA ZABAWA! Zwycięzcy odebrali nagrody, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu pogratulował zwycięzcom i organizatorowi turnieju. Zaprasza też - chętne osobyw wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych, które organizowane są codziennie w Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli (budynek Urzędu Miejskiego), Krobi (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji) i Gostyniu (Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich).

Źródło: PCPR
Data dodania: 2016-05-13 21:49:09

Inne artykuły