Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Turniej WOŚP wygrał Jędrzej Michalak

Turniej WOŚP wygrał Jędrzej Michalak

Zebrano ponad 5 tysięcy zł!

Stowarzyszenie Gostyńska Liga Kręglarska zorganizowało (tak jak w latach poprzednich) w sobotę 7 stycznia 2017 r. Turniej Kręglarski Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W turnieju wzięło udział ponad 90 zawodników z Leszna, Kościana, Gostynia. Lubina, Poznania, Śremu, Mosiny. Cała turniejowa zabawa trwała od godz. 10.00 do 17.00 w Kręgielni OSiR przy ul. Strzeleckiej w Gostyniu.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Jędrzej Michalak z Gostynia z wynikiem 380 kręgli!  W jego ręce trafił okazały puchar. Zwycięzca otrzymał wielkie brawa od licznie dopingujących zawodników widzów.

Rozgrywkom na torach towarzyszyła sprzedaż darów otrzymanych od sponsorów i zakładów pracy oraz gadżetów orkiestrowych przekazanych przez Powiatowy Sztab WOŚP w Gostyniu. W jej wyniku zebrano 5323,21 zł !!! Tym samym pobito ubiegłoroczny wynik zbiórki na turnieju.  

Paweł Zagata, jeden z organizatorów Turnieju, relacjonuje: -„Zwycięzcą licytacji okazało się zaproszenie na zwiedzanie Huty Szkła Ardagh Glass S.A. w Gostyniu (Ardagh Group), pierwsze zaproszenie sprzedaliśmy za kwotę 205 zł, a drugie za kwotę 300 zł. Najdroższa koszulka sprzedała się za 170 zł, hitem okazały się bukiety kwiatów, o które trwała zażarta walka (jeden poszedł za 60 a drugi za 65 zł). Tort z logo Wielkiej Orkiestry sprzedaliśmy za 80 zł. Sprzedaliśmy także zaproszenie do dietetyka (80 zł), wkrętarkę (120 zł), zegar WOŚP (80 zł) i wiele wiele innych ciekawych gadżetów!” A Viola Kolendowicz dodaje: - „I wszyscy bawili się świetnie przez cały dzień!”

Organizację charytatywnego turnieju przez Stowarzyszenie Gostyńska Liga Kręglarska wsparły  Ośrodek Sportu Rekreacji w Gostyniu i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

               Przyłącz się i przekaż dary dla ratowania dzieciaków!

Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Nowe Wrota 7, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 18.00) lub przynieś go na finałowe granie do GOK "HUTNIK" w sobotę (14.01.17) lub niedzielę (15.01.16). Otrzymasz specjalne podziękowanie i będziesz na liście darczyńców WOŚP na http://www.gostyn-pcpr.info/wosp.html

 

Źródło: PCPR
Data dodania: 2017-01-09 13:42:40

Inne artykuły