Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Warsztaty dla młodzieży z pieczy

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, działające już od prawie 20 lat m.in. na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej, zaprasza do udziału w projekcie CEMS Chance.

CEMS Chance to 4-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości i wychowują się w rodzinnej lub instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju. Najbliższa edycja projektu, odbędzie się w dniach 5-8 grudnia 2017 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 1-14 listopada poprzez formularz na stronie internetowej https://www.facebook.com/CEMSchance/Do udziału w jedenastej edycji projektu zaproszonych zostanie 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Organizatorem warsztatów jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Fundacja EY.

                W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorką rekrutacji najbliższej edycji Emilią Kmak: mela.kmak@gmail.com; tel. 883 380 192;

https://www.facebook.com/CEMSchance/

 

Zapraszamy do udziału!

Źródło: PCPR
Data dodania: 2017-11-02 09:13:19

Inne artykuły