Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Warsztaty integracyjne Wiosna

Nareszcie ciepła wiosna. Aby wspomóc integrację osób starszych i niepełnosprawnych z mieszkańcami wioski, w Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach odbyły się warsztaty integracyjne „Wiosna, ach to TY!”. Oprócz mieszkańców DPSu w integracyjnych działaniach uczestniczyli też podopieczni z  zaprzyjaźnionych jednostek pomocy społecznej.

Wspólna zabawa dostarczyła wiele okazji do śmiechu.  Był pokaz wiosennej mody, konkurs na najpiękniejszy wianek, taniec integracyjny, konkurs plastyczny oraz miniquiz wiosenny i oczywiście nie zabrakło wsparcia dla ciała w postaci wiosennego deseru i zupki z zielonych jarzynek. Całości dopełniły tańce, a wszystko w iście wiosennej oprawie.

Spotkanie udało się tak znakomicie dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczestników, mieszkańców wioski oraz pracowników DPS Chumiętki.

Organizatorami tego wesołego wydarzenia byli: Stowarzyszenie „Ja – Ty – My” z Chumiętek oraz Dom Pomocy Społecznej w Chumiętkach. Stowarzyszenie „Ja – Ty – My” pozyskało na organizację wydarzenia grant finansowy w ramach projektu „Tu mieszam, tu zmieniam”, dofinansowanego ze środków Powiatu Gostyńskiego.

Źródło: PCPR
Data dodania: 2019-06-02 08:48:40

Inne artykuły