Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Weź udział w rodzinny samochodowym rajdzie SMERFÓW i festynie rodzinnym „Powitanie lata”

W sobotę 9 czerwca 2018 r. wystartuj w rodzinnym samochodowym rajdzie SMERFÓW 2018 i razem z całą rodziną po przejechaniu trasy wg mapy zakończ rajd na festynie rodzinnym „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie.

Start Rajdu SMERFÓW 2018 odbędzie się na torze kartingowym (wjazd od ul. Ogrodowej) przy Górze Zamkowej w Gostyniu. Po łatwych próbach sprawnościowych uczestnicy rajdu wyjadą w trasę, by dotrzeć następnie na festyn rodzinny w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie, po drodze wykonując ciekawe zadania w różnych miejscowościach powiatu gostyńskiego. W Bodzewie, razem z rodzinami dzieci przebywających w pieczy zastępczej, dziećmi i wychowawcami placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz rodzicami zastępczymi, będą bawić się w ramach zabaw rodzinnych, przygotowanych przez organizatorów. W czasie festynu odbędą się m.in.: dekoracja  zwycięzców Rajdu SMERFÓW (nagrodami są m.in. vouchery biura podróży o wartości 1000 zł, 600 zł i 400 zł),  gry i zabawy rodzinne, pokazy ciężkich motocykli i starych aut, występy dzieci, dmuchańce, zamki, zjeżdżalnie, pokazy taneczne. Będzie też poczęstunek i niespodzianki.

 

Na samochodowy „RAJD SMERFÓW 2018” oraz festyn rodzinny „Powitanie lata” zapraszają organizatorzy: Dom Dziecka w Bodzewie, Dom Dziecka w Gostyniu, Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie, Stowarzyszenie Forum Demokratyczne, Stowarzyszenie „DZIECKO” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Organizatorzy zachęcają do udziałucałe rodziny, licząc szczególnie na aktywność ojców, którzy zaproszą do wspólnej zabawy swoje partnerki i dzieci.

 

Ważne: Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie Smerfów jest wcześniejsze zgłoszenie – najpóźniej do 6 czerwca - swojego udziału. Zapisy: Kawiarnia Kameralna, Gostyń, ul. Powstańców Wlkp. 48 C, tel. 601 366 172

Informacje o festynie „Powitanie lata”: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, ul. Wrocławska 8, tel. 65 572 75 28

 

Program:

  9.00 – Spotkanie załóg przy torze kartingowym w Gostyniu (Plac Zamkowy)

  9.30 – Próby sprawnościowe na torze kartingowym

10.30 – Wyjazd na trasę rajdu

10.30 - Festyn rodzinny „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka
                           w Bodzewie

 

Źródło: PCPR
Data dodania: 2018-06-03 14:05:14

Inne artykuły