Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Weź udziałw XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jesteśmy wśród Was"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu oraz Stowarzyszenie „DZIECKO” ogłaszają XVI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jesteśmy wśród Was”. Konkurs adresowany jest do osób niepełnosprawnych z terenu Powiatu Gostyńskiego. Celem konkursu jest społeczna integracja niepełnosprawnych mieszkańców powiatu gostyńskiego poprzez prezentację ich twórczości  plastycznej. Konkurs zostanie oficjalnie rozstrzygnięty 16 grudnia br. o godz. 10.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu ul. Wrocławska 257. Załączamy regulamin konkursu.

Zapraszamy do udziału wszystkich niepełnosprawnych. Zarówno technika jak i tematyka prac są dowolne. Prace należy składać w siedzibie Biblioteki w Gostyniu do 12 grudnia 2016 r. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy potwierdzające udział w konkursie. Autorzy prac nagrodzonych otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

 

REGULAMIN –

 XVI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Jesteśmy wśród Was” –2016

 

 

 1. Uczestnikami konkursu mogą być osoby z niepełnosprawnością (dzieci, młodzież, dorośli) posiadające stopień niepełnosprawności: znaczny, umiarkowany, lekki lub równorzędnie orzeczenie o niepełnosprawności.
 2. Prace mogą być wykonywane w dowolnej technice.
 3. Tematyka prac jest dowolna.
 4. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

-          dzieci i młodzież do lat 18

-          dorośli powyżej 18 roku życia

 1. Jury powołuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.
 2. Zakończenie składania prac do konkursu ustala się na dzień 12 grudnia 2016 r. (termin ostateczny).
 3. Prace (opisane: imię i nazwisko oraz placówka) należy dostarczyć do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu w terminie  od 1 do 12 grudnia 2016 r. (I piętro)
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 16 grudnia 2016 r. o godz. 10:00
  w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu (I piętro)
 5. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie, którą będzie można oglądać od 16 do 30 grudnia 2016 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu (I piętro).
 6.  Autorzy prac nagrodzonych otrzymają nagrody rzeczowe.
 7.  Prace należy odebrać po zakończeniu wystawy.
Źródło: PCPR
Data dodania: 2016-11-29 21:52:35

Inne artykuły