Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Wolontariusze w kamaszach i zdjęcia z finału WOŚP

Trwa podsumowywanie XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kraju i w powiecie gostyńskim. Zanim zostaną ogłoszone wyniki warto wspomnieć te dni ogólnonarodowego święta bezinteresownej życzliwości i wspólnoty dobrych ludzi.

Powiatowy sztab WOŚP w Gostyniu działał przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie wspierany przez wielu dobrych ludzi, w tym zarejestrowanych wolontariuszy WOŚP.

Wśród nich wyróżniali się wolontariusze z grupy rekonstrukcyjnej KPW - ASG z Gostynia. Byli wszędzie. Zagrzewali swoim bojowym wyglądem morsów do kąpieli WOŚP w Brzedni. Budzili sensację wśród maluchów na sobotnim koncercie przedszkolaków i niedzielnym koncercie szkół w GOK „HUTNIK”. Kwestowali w niedzielę oraz chętnie pozowali z sympatykami WOŚP do wspólnych zdjęć. Pozwalali na przymiarki broni, którą demonstrowali. Zaznaczyli wyraźnie swoją obecność w gostyńskim finale WOŚP.

I przede wszystkim, tak jak pozostali wolontariusze, zbierali pieniądze na ratowanie dzieciaków – wyrównywanie szans leczenia noworodków.

Dla przypomnienia publikujemy kilka ich zdjęć wykonanych przez wolontariusza WOŚP fotografa Piotra Jankowiaka – Okiem Pryzmatu.

Cały 26. Finał WOŚP można przypomnieć sobie, oglądając i pobierając zdjęcia udostępnione przez Piotrka dla wszystkich chętnych na dysku google:

Sobota:
https://photos.app.goo.gl/2xeY7NxccFq563P62

Niedziela:
https://photos.app.goo.gl/CdKCBEiOELWLyRMD3

 

Są to zdjęcia w rozdzielczości 5mpix (2560pix na dłuższym boku). Jest to jakość wystarczają do większości zastosowań. Na życzenie istnieje jednak możliwość wrzucenia na serwer jeszcze większych rozmiarów.

Piotr Jankowiak zaprasza również do oznaczania się na zdjęciach oraz udostępniania tych samych galerii na FB:

https://web.facebook.com/pg/okiempryzmatu/photos/?tab=album&album_id=779297122271079
oraz:

https://web.facebook.com/pg/okiempryzmatu/photos/?tab=album&album_id=7796041155737131

 

Organizatorzy XXVI Finału WOŚP w Gostyniu (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu – sztab, wspierane przez Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Stowarzyszenie „DZIECKO”)  przypominają, że Gostyń może się szczycić  tym, że gra dla Fundacji WOŚP po raz dwudziesty siódmy!  Bo już rok przed pierwszym finałem „Schizol” - pismo uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu – zorganizowało w auli ZSZ koncert „Od flamenco do rocka”, z którego cały dochód wpłacono na konto wtedy jeszcze nieznanej szerzej Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPARCIE!

Źródło: PCPR
Data dodania: 2018-01-27 12:40:33

Inne artykuły