Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

WOŚP na Wielkanoc

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu – Powiatowy Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – przekazuje życzenia około wielkanocne, które skierował do Wszystkich Dobrych Ludzi Jurek Owsiak:

Kochani!

Obecny rok to w chińskim kalendarzu ROK PSA. Zróbmy wszystko, aby się uśmiechały, a nie złe szczekały.  Świątecznie od Fundacji wszystkiego dobrego, by karawana pogodnie jechała dalej!

Z okazji tak szybko nadchodzącej wiosny, która niesie ze sobą tyle radości, pogody ducha i dobrych nastrojów oraz z okazji Świąt Wielkiej Nocy, które wlewają w nasze serce moc przyjaźni i miłości, życzymy sobie, Wam i wszystkim dookoła, abyśmy wraz z tym słońcem nabrali jeszcze większej ochoty do wspólnego bycia ze sobą w zgodzie, tolerancji i zrozumieniu!

Tak dużo się dzieje wokół nas, więc spróbujmy zatrzymać rzeczy dobre, które sprawiają, że i my jesteśmy dobrzy. Dlatego odwołaliśmy się do chińskiego Roku Psa z wiarą, że nawet najbardziej odległe społeczeństwa mogą znaleźć wspólny język dla osiągania wspólnych celów, bo przecież Orkiestra także w tym roku grała w Chinach!

Jak najmniej złości,

jak najmniej focha,

jak najwięcej radości i szacunku wzajemnego od nas dla Was! 

 

Sztab WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Stowarzyszeniu „DZIECKO”, Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu i Gostyńskim Ośrodku Kultury „HUTNIK” przyłącza się do powyższych słów życzeniami:

ŻEBYŚCIE LUDZIE KOCHALI SIĘ NAWZAJEM! 

Źródło: PCPR
Data dodania: 2018-03-30 19:50:40

Inne artykuły