Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Wystartuj w rodzinnym rajdzie samochodowym

W najbliższą niedzielę 22 czerwca 2014 r. wystartuj w samochodowym rodzinnym rajdzie SMERFÓW na torze kartingowym w Gostyniu.  Lub weź udział w festynie rodzinnym w Parku Miejskim przy ul. Strzeleckiej. W czasie festynu odbędą się m.in. dekoracja  zwycięzców Rajdu SMERFÓW,  gry i zabawy rodzinne, pokazy ciężkich motocykli, pokaz speedway, występy dzieci, dmuchańce, zamki, zjeżdżalnie, pokazy taneczne. Będzie też kuchnia polowa i niespodzianki.

Impreza jest zapowiedzią Programu Wspierania Ojcostwa w Powiecie Gostyńskim.

Na samochodowy „RAJD SMERFÓW 2014” oraz festyn rodzinny „Powitanie lata” z okazji Dnia Ojca zapraszają organizatorzy: Dom Dziecka w Bodzewie, Automobilklub Leszczyński, Forum Demokratyczne, Stowarzyszenie „Dziecko”, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Organizatorzy zachęcają do udziałucałe rodziny, licząc na aktywność ojców, którzy zaproszą do wspólnej zabawy swoje partnerki i dzieci.

Ważne: Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie Smerfów jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału. Zapisy: Kawiarnia Kameralna, Gostyń, ul. Powstańców Wlkp. 48 C, tel. 695 664 661

 

Program:

13.00 – Spotkanie załóg przy torze kartingowym w Gostyniu (Plac Zamkowy)

13.30 – Próby sprawnościowe na torze kartingowym

14.30 – Wyjazd na trasę rajdu

15.00 – Otwarcie festynu rodzinnego z okazji Dnia Ojca „Powitanie lata” w Parku Miejskim przy ul. Strzeleckiej

Źródło: PCPR
Data dodania: 2014-06-17 22:56:09

Inne artykuły