Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Z wizytą w Fundacji WOŚP

Trwają przygotowania do kolejnej XXIV Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefowie i wolontariusze sztabów WOŚP w Gostyniu i w Pogorzeli odwiedzili (22.12.15) siedzibę Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Warszawie, gdzie przygotowali identyfikatory dla wolontariuszy, zakupili gadżety WOŚP na finałowe granie i poinformowali o przygotowaniach do finału w powiecie gostyńskim. Przywieźli stamtąd puszki, serduszka i plakaty 24. Finału WOŚP.

Spotkali się też z przedstawicielami Fundacji.  Powiat gostyński, mimo, że mały, jest dobrze znany Owsiakowi i Fundacji WOŚP z dotychczasowych nieprzeciętnych dokonań i bardzo ciepło wspominany: - Macie sympatyczny skwerek Wolontariuszy WOŚP, taki azyl w środku miasta. To fajnie, że gracie dla ratowania dzieciaków od samego początku. Cieszymy się, że będziemy  razem 10 stycznia 2016 r.

 

Przyłącz się  i przekaż dary dla ratowania dzieciaków!

Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Nowe Wrota 7, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 18.00) lub przynieś go na finałowe granie do GOK "HUTNIK" w sobotę (09.01.16) lub niedzielę (10.01.16). Otrzymasz specjalne podziękowanie i będziesz na liście darczyńców WOŚP http://zsz-gostyn.com.pl/wosp/

Podarowano już m.in. piękne skrzynie holenderskie (meble), gostyńskie złote serduszko XXIV finału WOŚP (jedyne na świecie), telefon komórkowy, ciepłe kurtki turystyczne czy talony na bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne.

Zgłoś i zorganizuj imprezę

W siedzibie sztabu można jeszcze pobierać karty zgłoszenia imprez zamkniętych. Karty są również do pobrania na stronach internetowych gostyńskiego sztabu: www.gostyn-pcpr.infoi www.zsz-gostyn.com.pl/wosp/

 

Cel orkiestry

Szefowie gostyńskiego sztabu Maciej Marcinkowski i Mirosław Sobkowiak podkreślają, że: - orkiestra gra, bo jest potrzebna. Bo potrzebne są pieniądze, gdyż to one decydują o życiu dzieci, a  ciągle jeszcze brakuje sprzętu medycznego dla ratowania ich życia i zdrowia.  Brakuje, więc gramy, nie wdając się w dyskusje, dlaczego państwo jako system nie działa sprawnie na tym polu albo czy Owsiak jest politycznie poprawny. Gramy, bo może dzięki temu uda się uratować choćby o jedno dziecko więcej!” 

Źródło: PCPR
Data dodania: 2015-12-27 12:15:19

Inne artykuły