Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Za darmo o narkolepsji

Za darmo o narkolepsji
 
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu przypomina, że udostępnia nieodpłatnie wszystkim zainteresowanym, a zwłaszcza organizacjom pozarządowym, placówkom, instytucjom, firmom i osobom działającym na rzecz niepełnosprawnych dwumiesięcznik „Integracja”. Jest to magazyn dla niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.
Jest to możliwe dzięki przystąpieniu PCPR w Gostyniu do programu „Paczka integracji”. 
Obecnie dostępny jest numer 3/2009 magazynu (oraz numery poprzednie). Można w nim znaleźć m.in. informacje o narkolepsji i zaburzeniach snu, o blaskach i cieniach życia z dzieckiem niepełnosprawnym, o Funduszu Pierwszy Krok uaktywniającym ludzi po urazach kręgosłupa, o brakach środków na realizację programów PFRON, o medytacji, o porozumiewaniu się różnymi językami migowymi. Poruszane są też zagadnienia z zakresu prawa, zdrowia, edukacji, psychologii, kultury.
Magazyn  można otrzymać (do wyczerpania posiadanych egzemplarzy) w PCPR w Gostyniu (ul. Nowe Wrota 7) w dni robocze do godz. 15 oraz w Centrum Informacyjno – Doradczym Stowarzyszenia „Dziecko” (Gostyń, ul. Parkowa 1) we wtorki i środy w godzinach od 16 do 18.
Zachęcamy do skorzystania.
 
/oprac. PCPR w Gostyniu/
 
 
Data dodania: 2009-07-26 12:00:00

Inne artykuły