Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Zamień kwiatek dla Oskara

Stowarzyszenie „Dziecko”, wspierane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, prowadzi zbiórkę środków na pomoc dla chorego na raka Oskara, sześcioletniego chłopca z Daleszyna, którego największym marzeniem jest wyzdrowieć i pójść z innymi dziećmi do szkoły. Teraz Stowarzyszenie „Dziecko” apeluje do dyrektorów szkół, wychowawców i nauczycieli z gmin powiatu gostyńskiego, by przyłączyli się do akcji „Zamień kwiatek na pomoc Oskarowi”.

„Dziecko” prosi, by wychowawcy i nauczyciele zaproponowali uczniom i rodzicom, by kwiatek wręczany na koniec roku szkolnego jako sympatyczne i serdeczne podziękowanie za wkład w edukację dzieci, zamienić na pomoc dla Oskara. Zebrać w klasie złotówki przeznaczone na kwiatki i wpłacić je jako dar klasy i nauczyciela na konto nr  45 2030 0045 1110 0000 0270 8990 z dopiskiem „Dla Oskara”. To specjalne konto Stowarzyszenia „Dziecko” (ul. Bojanowskiego 14 a, 63-800 Gostyń) przeznaczone na pomoc Oskarowi i jego rodzicom.

Wszystkim chętnym Stowarzyszenie „Dziecko” prześle wzór ulotki zachęcającej do udziału w akcji pomocy Oskarowi. Zgłoszenie tej potrzeby należy przesłać na adres poczty elektronicznej: stowarzyszeniedziecko@wp.pl

 

Trwa  akcja  pomocy!   Przyłącz się!

 

Przypominamy: Oskar ma 6 lat. Mieszka z rodzicami w powiecie gostyńskim. W marcu tego roku zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy, który zaatakował układ kostny i węzły chłonne. Jego rodzice, którzy wychowują jeszcze dwie siostry Oskara, podjęli od razu leczenie syna. Potrzebne są jednak pieniądze na pokrycie dodatkowych kosztów związanych leczeniem i dojazdami do specjalistów.

Największym marzeniem Oskara jest wyzdrowieć i pójść do szkoły.  Chciałby też bawić się z innymi dziećmi.

Pomóżmy Oskarowi i jego rodzicom!

TWOJA POMOC TEŻ JEST WAŻNA !

PRZYŁĄCZ SIĘ I TY !

 

Źródło: PCPR
Data dodania: 2015-06-19 00:59:09

Inne artykuły