Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Zapraszamy na XIV Kąpiel Morsów WOŚP w Brzedni!

Sztab XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyniu  (PCPR) oraz Leśne Diabły z Brzedni i TKKF „Tęcza” w Gostyniu zapraszają na XIV Kąpiel Morsów w Brzedni k. Dolska dla WOŚP. Odbędzie się ona tradycyjnie w przeddzień ogólnopolskiego finału WOŚP, tj. w sobotę 9 stycznia 2016 r.

Zapraszamy wszystkich „starych” morsów oraz tych, którzy chcą do nas dołączyć po raz pierwszy! Jak co roku bijemy kolejny rekord liczby kąpiących się osób! Zapraszamy także osoby towarzyszące z dziećmi i znajomymi… Bez względu na pogodę i temperaturę powietrza będzie gorąca zabawa! W trakcie kąpieli młodzi wolontariusze będą kwestowali dla WOŚP!

Zgłoszenia - tel. 601-071-491  - przyjmuje prezes TKKF „Tęcza” Waldemar Szwedek. A plan kąpieli przedstawia się następująco: o 11.30 zbiórka w Wigwamie koło leśniczówki Brzednia i omówienie zasad bezpiecznej kąpieli. Stąd o 12.15 nastąpi wymarsz nad jezioro. Nad jeziorem rozgrzewka i kąpiel w gorących wodach Jeziora Cichowskiego (Jezioro Mórka). Po kąpieli ciepły poczęstunek: herbata  Leśnych Diabłów, gorąca zupa z kotła oraz ognisko.

Nad bezpieczeństwem kąpiących będą czuwać ratownicy.

Weźcie z sobą szorstki ręcznik, klapki, a także dobry nastrój i humor! 

Źródło: PCPR
Data dodania: 2016-01-01 15:09:26

Inne artykuły