Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Zapraszamy na XV Kąpiel Morsów WOŚP

Sztab XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyniu  (PCPR w Gostyniu, ZSZ w Gostyniu, Stowarzyszenie „DZIECKO”, GOK „HUTNIK”) oraz Leśne Diabły z Brzedni (GŁÓWNY ORGANIZATOR KĄPIELI) i TKKF „Tęcza” w Gostyniu zapraszają na XV Kąpiel Morsów w Brzedni k. Dolska dla WOŚP. Odbędzie się ona tradycyjnie w przeddzień ogólnopolskiego finału WOŚP, tj. w sobotę 14 stycznia 2017 r.

Zapraszamy wszystkich „starych” morsów oraz tych, którzy chcą do nas dołączyć po raz pierwszy! Jak co roku bijemy rekord liczby kąpiących się osób! Zapraszamy także osoby towarzyszące z dziećmi i znajomymi… Bez względu na pogodę i temperaturę powietrza będzie gorąca zabawa! W trakcie kąpieli wolontariuszki gostyńskiego sztabu będą kwestowały dla WOŚP!

Zgłoszenia - tel. 601-071-491  - przyjmuje prezes TKKF „Tęcza” Waldemar Szwedek. A plan kąpieli przedstawia się następująco: o 11.30 zbiórka w Sali Kominkowej Grodu koło leśniczówki Brzednia i omówienie zasad bezpiecznej kąpieli. Stąd o 12.15 nastąpi wymarsz nad jezioro. Nad jeziorem rozgrzewka i kąpiel w gorących wodach Jeziora Cichowskiego (Jezioro Mórka). Po kąpieli ciepły poczęstunek: herbata  Leśnych Diabłów, gorąca zupa z kotła oraz ognisko.

Nad bezpieczeństwem kąpiących będą czuwać ratownicy.

Weźcie z sobą szorstki ręcznik, klapki, a także dobry nastrój i humor!

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

Źródło: PCPR
Data dodania: 2017-01-01 20:51:53

Inne artykuły