Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Zaproszenie na podsumowanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zdjęcia z Borku Wlkp. oraz z rajdu rowerzystów

Powiatowy Sztab XXII finału WOŚP (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" i Stowarzyszenie „Dziecko”) zapraszają wszystkich wolontariuszy oraz sympatyków WOŚP z całego powiatu na spotkanie podsumowujące XXII gostyński  finał WOŚP. 

Rozpocznie się ono w poniedziałek 3 lutego br. o  godz. 17.30 w Sali widowiskowej GOK „Hutnik” (ul. Hutnika 4). W czasie podsumowania specjalnie dla wolontariuszy i wszystkich, którzy organizowali i wspierali akcje w ramach WOŚP, odbędzie się pokaz Grupy Capoeira Brasil z Gostynia pod przewodnictwem Instruktora Santo.

Spotkanie jest podziękowaniem dla wszystkim wolontariuszy za wielodniową pracę przy przygotowywaniu i przeprowadzeniu wielkoorkiestrowego grania oraz dla wszystkich, którzy wsparli WOŚP.

Wstęp bezpłatny.

Do zaproszenia dołączamy zdjęcia z WOŚP wolontariuszy z Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Borku Wlkp. Swoją  akcję przeprowadzili w szkole, w boreckich zakładach pracy, podczas balu karnawałowego Boreckiego Bractwa Kurkowego oraz na ulicach miasta. Zebrali 3893,68 zł!

Dołączamy też zdjęcia z 54 km objazdu powiatu gostyńskiego przez kolarzy "Chod-Dróg MTB Team" i zbiórki pieniędzy na rzecz WOŚP.

Źródło: PCPR
Data dodania: 2014-01-26 22:26:02

Inne artykuły