Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Zaproszenie na rodzinne: samochodowy rajd SMERFÓW i festyn „Powitanie lata”

W sobotę 18 czerwca 2016 r. wystartuj w rodzinnym samochodowym rajdzie SMERFÓW 2016 i razem z całą rodziną po przejechaniu trasy wg mapy zakończ rajd na festynie rodzinnym „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie.

Start Rajdu SMERFÓW 2016 odbędzie się na Placu Zamkowym przy Górze Zamkowej w Gostyniu. Po łatwych próbach sprawnościowych uczestnicy rajdu wyjadą w trasę, by dotrzeć następnie na festyn rodzinny w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie, po drodze wykonując ciekawe zadania w różnych miejscowościach powiatu gostyńskiego. W Bodzewie, razem z rodzinami dzieci przebywających w pieczy zastępczej, wychowawcami placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzicami zastępczymi, będą bawić się w ramach zabaw rodzinnych, przygotowanych przez organizatorów. W czasie festynu odbędą się m.in.: dekoracja  zwycięzców Rajdu SMERFÓW,  gry i zabawy rodzinne, pokazy ciężkich motocykli, przejazdy bryczkami, występy dzieci, dmuchańce, zamki, zjeżdżalnie, pokazy taneczne. Będzie też poczęstunek i niespodzianki.

Na samochodowy „RAJD SMERFÓW 2015” oraz festyn rodzinny „Powitanie lata” zapraszają organizatorzy: Dom Dziecka w Bodzewie, Dom Dziecka w Gostyniu, Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie, Forum Demokratyczne, Stowarzyszenie „DZIECKO” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Organizatorzy zachęcają do udziałucałe rodziny, licząc szczególnie na aktywność ojców, którzy zaproszą do wspólnej zabawy swoje partnerki i dzieci.

Ważne: Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie Smerfów jest wcześniejsze zgłoszenie – najpóźniej do 15 czerwca - swojego udziału. Zapisy: Kawiarnia Kameralna, Gostyń, ul. Powstańców Wlkp. 48 C, tel. 695 664 611  i  601 366 172

 

Program:

  9.00 – Spotkanie załóg przy torze kartingowym w Gostyniu (Plac Zamkowy)

  9.30 – Próby sprawnościowe na torze kartingowym

10.00 – Wyjazd na trasę rajdu

10.00 - Festyn rodzinny „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka
                           w Bodzewie

Źródło: PCPR
Data dodania: 2016-06-04 08:00:46

Inne artykuły