Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Zaproszenie na rodzinny rajd SMERFÓW i festyn „Powitanie lata”

W sobotę 13 czerwca 2015 r. wystartuj w rodzinnym samochodowym rajdzie SMERFÓW 2015 i razem z całą rodziną po pokonaniu prób terenowych zakończ rajd na festynie rodzinnym „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie.

Start Rajdu SMERFÓW 2015 odbędzie się na torze kartingowym w Gostyniu.  Uczestnicy rajdu dotrą następnie na festyn rodzinny w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie. Tam, razem z rodzinami dzieci przebywających w pieczy zastępczej, wychowawcami placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzicami zastępczymi, będą bawić się w ramach zabaw rodzinnych, przygotowanych przez organizatorów. W czasie festynu odbędą się m.in.: dekoracja  zwycięzców Rajdu SMERFÓW,  gry i zabawy rodzinne, pokazy ciężkich motocykli, występy dzieci, dmuchańce, zamki, zjeżdżalnie, pokazy taneczne. Będzie też kuchnia polowa i niespodzianki.

Na samochodowy „RAJD SMERFÓW 2015” oraz festyn rodzinny „Powitanie lata” zapraszają organizatorzy: Dom Dziecka w Bodzewie, Dom Dziecka w Gostyniu, Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie, Automobilklub Leszczyński, Forum Demokratyczne, Stowarzyszenie „Dziecko” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Organizatorzy zachęcają do udziałucałe rodziny, licząc szczególnie na aktywność ojców, którzy zaproszą do wspólnej zabawy swoje partnerki i dzieci.

Ważne: Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie Smerfów jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału. Zapisy: Kawiarnia Kameralna, Gostyń, ul. Powstańców Wlkp. 48 C, tel. 695 664 611  i  601 366 172

 

Program:

  9.00 – Spotkanie załóg przy torze kartingowym w Gostyniu (Plac Zamkowy)

  9.30 – Próby sprawnościowe na torze kartingowym

10.30 – Wyjazd na trasę rajdu

11.00 – Otwarcie festynu rodzinnego „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka
               w Bodzewie

Źródło: PCPR
Data dodania: 2015-05-31 18:39:26

Inne artykuły