Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Zbliża się Finał WOŚP

Organizatorzy XX Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK”, Nowa Telewizja Gostyń, Stowarzyszenie „DZIECKO”) informują o utworzeniu powiatowego sztabu XX Gostyńskiego Finału WOŚP. Sztab został już zarejestrowany w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2. Finał będzie miał miejsce 8 stycznia 2012 r. W tym finale zbieramy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków. To trzy wiodące programy medyczne, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce.

3. Siedzibą sztabu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (Nowe Wrota 7, tel./faks 65-572-75-28) oraz Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu (Tuwima 44, tel. 65-572-05-94). Szefowie Sztabu to Mirosław Sobkowiak (PCPR) i Maciej Marcinkowski (ZSZ).

4. Przyjmowane są również dary do sprzedaży ich w trakcie Finału.

5. Tak jak w poprzednich latach na terenie powiatu będą także działały (na pewno jak co roku wspaniale) zaprzyjaźnione sztaby w Krobi, w Pogorzeli oraz w Piaskach.

6. Jest już pierwsze 20 zł i 20 groszy! Zostały one wrzucone do puszki w siedzibie sztabu WOŚP przy PCPR.