Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Zmiany w planie XXV Finału WOSP

Powiatowy Sztab WOŚP w Gostyniu informuje o zmianach w planie finałowego grania 15 stycznia, wynikających z problemów zdrowotnych jednego z muzyków. Obecnie plan przedstawia się nastepująco:

Początek w GOK „HUTNIK” o godz. 16.00 - rozpocznie się wtedy wielki Gostyński Finał WOŚP. Ok. 16.10 wystąpi znakomita kapela ze Śremu - zespół JAZZMETA.  Zesceny popłyną jazzoweklimaty i będzie można obejrzeć popisy świetnych instrumentalistów.

Ok. 17.10 swój artystyczny pokaz tańców zaprezentuje Szkoła Tańca DESPERADO Joanny i Rafała Kaczorów.  Będzie klimatycznie i gorąco.

Ok. 18.00 show taneczne przedstawi EV-DANCE (Kids 1, Kids 2, Plus) Ewy Janowskiej. Występom będzie towarzyszyć specjalna ciepła niespodzianka przygotowana przez młodych wykonawców.

Ok. 19.00 zostanie sprzedane złote serduszko Gostyńskiego XXV Finału WOŚP, wykonane przez Marcina Stołowskiego z Pracowni Złotniczej w Gostyniu i w Śremie. W ten sposób pan Marcin kontynuuje dzieło ojca Krzysztofa, który od lat anonimowo wspierał swoimi złotymi serduszkami gostyńskie finały WOŚP.

Na finał zagra legenda (jeszcze jako AFTER DARK) gostyńskich finałowych koncertów:  CREDO BAND.

A przed „Hutnikiem” Leśne Diabły będą częstowały gorącą zupą z kuchni polowej. I zmotoryzowany Black Legion przypilnuje porządku.

Całość zakończy ok. 21 Światełko do nieba – podziękowanie dla wszystkich, którzy zagrają w tym finale. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w programie.

Planowane są też inne niespodziewanki!

W czasie imprez w HUTNIK-u na rzecz WOŚP można będzie nabyć gadżety WOŚP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary Gostynian, np. serduszko Marcina - jedno jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału (sprzedaż ok. godz. 19.00), autografy na zdjęciach znanych aktorów i piosenkarzy, biżuterię, komórkowe aparaty telefoniczne, sprzęt AGD, obrazy, rzeźby, sprzęt RTV i sprzęt komputerowy, płyty, akcesoria sportowe, zabawki, maskotki, akcesoria samochodowe, sprzęt turystyczny, torty, talony na różnego rodzaju usługi i ciekawe zajęcia, itp.

A huta szkła Ardagh Glass S.A. w Gostyniu przygotowała na finałowe granie specjalną niespodziankę.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!!

 

Przyłącz się i przekaż dary dla ratowania dzieciaków!

Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Nowe Wrota 7, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 18.00) lub przynieś go na finałowe granie do GOK "HUTNIK" w sobotę (14.01.17) lub niedzielę (15.01.16). Otrzymasz specjalne podziękowanie i będziesz na liście darczyńców WOŚP na http://www.gostyn-pcpr.info/wosp.html

Źródło: PCPR
Data dodania: 2017-01-09 13:47:25

Inne artykuły